Ārstējam zobus bez bailēm un sāpēm

Kupons

Ja Jūs nekad neesat bijis klīnikā “Dental Art”, kā arī bailes no zobu ārstēšanas Jūs pārņem vien par to iedomājoties – šiš piedāvājums ir domāts tieši Jums.

Akcijas “Ārstējam zobus bez bailēm un sāpēm” ietvaros – dāvinām Jums atlaižu kuponu sedācijai, kuru Jūs saņemsiet Informējot ārstu par Jūsu pirmreizējo “Dental Art” klīnikas apmeklējumu.

Iepriekšējo 35 EUR vietā šī procedūra Jums izmaksās vien 19 EUR.

Ja sedācijas izmantošana Jums nav aktuāla, kuponu varēsiet atdot radiniekiem, draugiem vai kolēģiem. Mēs piešķirsim atlaidi sedācijai arī viņiem, ar nosacījumu – “Dental Art” klīnika tiek apmeklēta pirmo reizi.

Kas ir sedācija un kāpēc tā varētu būt Jums noderīga?

Sedācija — tā ir pacienta ievadīšana pusmiega stāvoklī ar smieklu gāzes palīdzību. Kamēr Jūs ieelpojiet smieklu gāzi, Jūs jūtat atslabinājumu un mieru. Jūs esat samaņā, spējat reaģēt un sarunāties ar zobārstu. Pēc procedūras beigām maska tiek noņemta. Tad smieklu gāzes iedarbība uzreiz tiek pārtraukta.

Virspusējas sedācijas metode, kuru pielieto zobārstniecībā, apspiež bailes un sniedz miera sajūtu. Kā rezultātā mūsu pacienti, kuri pamēģināja zobu ārstēšanu ar sedāciju, ir aizmirsuši, ko nozīmē vārdi “Man bail iet pie zobārsta!”.

Sedācija — labākais risinājums pacientam un ārstam, bet kupons ar simpātisku vāverīti — labākais veids ekonomēt naudu! Jautā kuponu savam ārstam.