Bezmaksas seminārs: uzdāvināt smaidu, jeb kā jums var palīdzēt zobu implanti

11. aprīlī plkst. 18:00 klīnika “Dental Art” kopā ar “STRAUMANN” aicina uz bezmaksas semināru par zobu implantiem.

Ja ir vēlme uzlabot smaidu, bet ir bail uzreiz doties pie zobārsta, var izmantot “maigāku” ceļu un atnākt uz bezmaksas semināru, kura laikā būs iespēja uzzināt daudz par mūdienīgas protezēšanas iespējām, par zobu implantiem no pasaules līdera “STRAUMANN” un, protams, uzdot visus interesējošus jautājumus zobārstam implantologam par savu konkrētu gadījumu un to uzlabošanas iespējām. Semināru vadīs Šarūnas Perminas un dr. Aleksandrs Makarovs.

Šarūnas Perminas  “STRAUMANN” pārstāvniecības vadītājs Baltijā, „MED GRUPE“ valdes priekšēdētājs, Kauņas zobārstniecības klīnikas “&Smile” direktors, „Viļņas Implantoloģijas centra klīnikas“ konsultants.

 

 

 

 


Dr. Aleksandrs Makarovs – zobārsts implantologs, absolvējis Rīgas Stradiņa universitāti un Stomatoloģijas institūtu. Strādā ne tikai Latvija, bet arī Igaunijā un Krievijā. Risina jautājumus, kas saistīti ar smaida estētiku, veidojot keramiskās restaurācijas, tāpat risina jautājumus par kaulaudu atjaunošanu un zobu implantāciju.

 

 

 

 

 

Mūsu lektori stāstīs par:

  • ilgtspējīgiem zobu atjaunošanas risinājumiem no Šveices zīmola “STRAUMANN’’;
  • par iespējām aizstāt zaudētu zobu ar implantu palīdzību;
  • par par protezēsanas iespējām ar zobu implantu palīdzību.

 

Ja augstākminētais Jums liekas saistošs un interesants, nāciet uz viesnīcu “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā, 11. aprīlī, plkst. 18.00. Tas būs jauks vakars pie kafijas tases un zem skaistu smaidu zīmes.

Tātad, vēlreiz par pasākuma norīsi:

Kad: 11. aprīlī, plkst. 18.00
Kur: viesnīca “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā. Konferenču zāle “Elīze”
Cik dalībnieku: līdz 20
Cik ilgi: 1,5 stunda vai kamēr nebeigsies jautājumi
Kādā valodā: krieviski un latviski
Kā reģistrēties: sūtiet pieteikumu uz info@dentalart.lv vai piesakiet dalību, piezvanot uz 67278933 vai 29207418
Cik maksā: bezmaksas

Noderīgi zināt:

STRAUMANN ir pasaules līderis zobu implantu, protezēšanas detaļu un audu reģenerācijas produktu ražošanā. STRAUMANN vārds ir zobu implantoloģijas mūsdienu kvalitātes standarts. Īpašā uzmanība medicīnas zinātnei, nepārtrauktiem tehnoloģiju uzlabojumiem, plašais sortiments un elastīgās cenas ir iemesls tam, ka šodien STRAUMANN ir populārākie zobu implanti pasaulē. STRAUMANN produkcija sasniedz 70 valstu iedzīvotājus.

“Dental Art” ir mūsdienīga un profesionāla zobārstniecība Rīgā, kas nodrošina vispārējus zobārstu pakalpojumus no profilaktiskās zobu higiēnas līdz ortodontiskajai ārstēšanai. Kā jau minēts mūsu klīnikas nosaukumā, mēs esam pārliecināti, ka veseli zobi un estētiski skaists smaids ir māksla, ko esam izkopuši līdz pilnībai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu zobārsti sniegs kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, lai padarītu jūsu smaidu vēl burvīgāku.