Divi implanti un zobu plate

Ja mutē trūkst zobu un neapmierina esošās protēzes?

Komplekss risinājums, kā iegūt veselīgu smaidu un funkcionālu zobu plati par pieejamu cenu.

Piedāvājums paredzēts cilvēkiem, kam vienā no žokļiem nav visu zobu un līdzšinējā zobu plate nenodrošina pietiekamu dzīves kvalitāti.

Ieguvumi:

  • zobu protēze mutē ir nofiksēta un stāv stabilāk,
  • īsāks pierašanas laiks pie protēzes,
  • nav jālieto fiksācijas līme,
  • labāka psiholoģiskā pašsajūta,
  • labāks higiēnas stāvoklis mutē.

Uzlabota dzīves kvalitāte par pieejamu cenu!

Piedāvājumā ietilpst:

  • konsultācija pie ārsta-implantologa un ārstēšanās plāna sastādīšana, kā arī panorāmas rentgens. Gadījumos, ja nepieciešams 3D rentgens, arī tas tiks iekļauts summā. Tā kā katrs cilvēks ir individuāls, un katra situācija – atšķirīga, Dental Art speciālisti paredzējuši iespēju ārstēšanas plānu pielāgot katra vajadzībām.
    Piemēram, palielināt implantu skaitu, kas balsta zobu plati, vai zobu platei pievienot to stiprinošu metāla loku. Sarunā ar ārstu arī tiks noskaidrots, vai šis ārstēšanas veids konkrētajam cilvēkam ir piemērots. Pēc konsultācijas tiks noteikts ķirurģiskās manipulācijas laiks un datums.
  • divu zobu implantu ievietošana, ko parasti veic vietējā anestēzijā, tāpat kā labojot zobus, un to atsegšana pēc ieaugšanas. Laiks, kamēr implanti nostabilizējas, ir dažāds, taču vidēji tie ir trīs mēneši. Šajā laikā nav jāstaigā bez zobiem, bet var lietot vecās protēzes vai izgatavot pagaidu protēzi.
  • izņemamās zobu plates izgatavošana, sākot no nospieduma noņemšanas, līdz pat protēzes pielāgošanai pacienta mutei. Tiem, kam jau ir zobu protēze un kuri vēlas implantus, ieteicams izgatavot arī jaunu zobu plati, jo šis ir komplekss piedāvājums.]

 

! Komplekta Divi implanti un zobu plate cena ir 1 900 eiro. Ietaupījums salīdzinājumā ar standarta cenu – 890 eur.
Par konsultāciju un rentgenu jāmaksā pakalpojuma saņemšanas brīdī; pārējo samaksu var veikt pa daļām. Iespējams arī izmantot sadarbības partneru piedāvājumu finansējuma nodrošināšanā.
Izdevīgais piedāvājums ir spēkā no 10.05. līdz 31.12.18. Šajā periodā jāapmeklē ārsta konsultācija. Ārstēšanās procesu var uzsākt trīs mēnešu laikā no ārstēšanās plāna sastādīšanas.