Jaunums mūsu klīnikā – digitālais panorāmas rentgens

panoramas rentgensZobārstniecības klīnika „Dental Art” tagad piedāvā Jums iespēju pārbaudīt mutes un zobu veselības stāvokli ar digitālo panorāmas rentgenu jeb ortopantomogrammu. Tā ir ļoti moderna un nepieciešama procedūra, kas ārstam ļauj pārbaudīt pacienta mutes un zobu veselības stāvokli, lai noteiktu esošās problēmas un piedāvātu optimālākos ārstēšanas veidus. Digitālā panorāmas rentgena sniegtās iespējas ļauj ārstam sastādīt ļoti precīzu ārstēšanas plānu un laika gaitā precīzi noteikt radušās izmaiņas zobu un žokļa kaulu struktūrā. Tā ir Jūsu labākā iespēja būt pārliecinātiem, ka ārstēšanas procesā tiks kontrolēts viss mutes dobuma stāvoklis, laicīgi novēršot zobu veselības problēmas.

Atšķirībā no parastā rentgena, ko pielieto detalizētai viena-divu zobu veselības stāvokļa izvērtēšanai pirms ārstēšanas sākuma, ortopantomogramma jeb digitālais panorāmas rentgens ļauj zobārstam vienā attēlā redzēt visu pacienta zobu un žokļa stāvokli. Tas ļauj zobārstam izvērtēt zoba sakņu un zobu kanālu stāvokli. Ortopantomogramma jeb digitālais panorāmas rentgens ir īpaši svarīga procedūra pirms zobu protezēšanas procedūrām, ortodontiskās ārstēšanas un zobu ķirurģijas – zobu ekstrakcijas vai zobu implantācijas procedūrām. Pirms zobu implantācijas un māslīgā kaula pieaudzēšanas operācijām ir būtiski novērtēt žokļa kaula blīvuma un augstuma īpatnības, ko var izdarīt ar digitālo panorāmas rentgenu. Pirms ortodontiskās ārstēšanas ir būtiski noteikt pacienta sakodiena problēmas, lai nodrošinātu pēc iespējas efektīvāku ārstēšanu un problēmu novēršanu. Tāpat ar ortopantomogrammu zobārsts var konstatēt iekaisumus un cistas mutes dobumā, žokļa locītavu veselības stāvokli un onkoloģiskās saslimšanas.

Zobārstniecības klīnikas „Dental Art” speciālisti iesaka Jums izmantot iespēju un pārbaudīt mutes dobuma un zobu veselību ar digitālā panorāmas rentgena palīdzību. Procedūru iesakām veikt arī profilakses nolūkos, lai laicīgi konstatētu iespējamās zobu problēmas un uzsāktu ārstēšanu klīnikas speciālista vadībā.