Kāda veida anestēzija tiek pielietota jūsu zobārstniecības klīnikā?

Zobārstniecības klīnikā „Dental Art” pacientiem tiek piedāvātas efektīvas anestēzijas metodes, kas palīdz nodrošināt nesāpīgu zobārstniecības procedūru norisi. Mūsu zobārstniecības klīnikā zobārstniecības procedūras tiek veiktas zem vietējās anestēzijas, kas uz noteiktu laiku padara nejūtīgu ārstējamo vietu. Pirms manipulācijas uzsākšanas stomatologs veic pacientam anestēzijas injekciju, ja nepieciešams, pirms tam izmantojot virsmas anestēziju. Mūsu zobārstniecības klīnikā tiek pielietotas trīs anestezējošās vielas, kuras zobārsts izvēlas katram pacientam atkarībā no vecuma un vispārējā veselības stāvokļa.

Artikaīns ļauj saglabāt nejūtīgumu no 2-5 stundām atkarībā no injekcijas vietas. Anestezējošais līdzeklis satur adrenalīnu, tāpēc netiek pielietots vecāka gadagājuma cilvēku zobārstniecībā, grūtniecēm, kā arī cilvēkiem ar asinsspiediena un sirds problēmām.

Mepivakaīns ļauj saglabāt nejūtīgumu no 1-4 stundām. Šī anestezējošā viela nesatur adrenalīnu un parasti tiek pielietota, veicot zobārstniecības procedūras vecāka gadagājuma cilvēkiem, grūtniecēm, kā arī cilvēkiem ar sirds un asinsspiediena problēmām.

Lidokaīnu kā anestezējošo līdzekli visbiežāk pielieto bērnu zobārstniecībā. Lidokaīns nesatur adrenalīnu un ķīmisko īpašību dēļ ir piemērotākais anestēzijas līdzeklis bērnu zobārstniecībā.

Pacientiem pirms zobārstniecības procedūru uzsākšanas noteikti jāinformē zobārsts par savu veselības stāvokli, lai zobārsts varētu izvēlēties pacientam piemērotāko, drošāko un efektīvāko anestezējošo līdzekli!