Kādas ir zobu protēžu cenas?

Mūsu zobārstniecības klīnika piedāvā daudzveidīgu zobu protēžu klāstu. Zobu protēžu cenas ir atkarīgas gan no tā, vai zobu restaurācijai pacientam nepieciešamas neizņemamas zobu protēzes (zobu kroņi, zobu tilti), vai izņemamās protēzes. Tāpat zobu protēžu cenu ietekmē arī materiāls, no kura zobu protēzes izgatavotas, kā arī zobu protēžu funkcionālās īpašības.

Neizņemamo zobu protēžu (zobu kroņu un zobu tiltu) cenas zobārstniecības klīnikā „Dental Art” ir, sākot no 120-140 Ls par estētiski mazāk pievilcīgajiem lietajiem zobu kroņiem un metālkeramikas kroņiem, līdz 200-250 Ls par estētiski krietni pievilcīgākiem cirkonija kroņiem un cirkonija keramikas zobu kroņiem.

Izņemamo zobu protēžu cenas mūsu zobārstniecības klīnikā ir robežās no 140 Ls par klasisko plastmasas zobu protēzi līdz 250-270 Ls par lokveida protēzi vai elastīgo zobu plati. Tāpat „Dental Art” piedāvā pacientiem, kuri zaudējuši visus vai lielāko daļu dabīgo zobu, izvēlēties zobu plati uz implantiem. Lai arī tās izmaksas ir salīdzinoši lielākas – 1400 Ls par zobu plati – , tomēr plate uz implantiem ir efektīvākais un modernākais izņemamo zobu protēžu veids un lielisks ilgtermiņa ieguldījums zobu veselībā.