Kādi ir izņemamo zobu protēžu veidi?

Zobārstniecības klīnika „Dental Art” pacientiem piedāvā izvēlēties kādu no izņemamo zobu plašu veidiem atkarībā no Jūsu vēlmēm un iespējām. Tās ļauj pacientam kvalitatīvi restaurēt dažādu iemeslu dēļ zaudētus dabīgos zobus, atjaunojot to funkcionalitāti un estētiskās īpašības.

Klasiskā plastmasas protēze ir uz plastmasas bāzes veidota zobu plate, kas tiek pielietota gan dažu zobu trūkuma gadījumos, gan visu zobu trūkuma gadījumos, gan arī kā pagaidu plate.

Lokveida zobu protēze ar metālisku karkasu tiek lietota kā pastāvīgā zobu protēze dažu zobu iztrūkuma gadījumā. Zobu protēze no elastīga materiāla – izņemama zobu plate, kas izgatavota no neilona. Tiek lietota zobu restaurācijai kā pastāvīgā zobu protēze gan dažu, gan visu zobu trūkuma gadījumos, īpaši, ja pacientam ir alerģija pret plastmasu.
Zobu protēze ar speciāliem stiprinājumiem – fiksējas uz zobu kroņiem. Tiek lietota kā pastāvīgā zobu protēze dažu zobu iztrūkuma gadījumos.

Zobu protēze (zobu plate) uz implantiem – pacienta mutē ar speciāliem stiprinājumiem fiksējas uz titāna implantiem. Izņemamā plate uz implantiem ir efektīvākais no izņemamo zobu protēžu veidiem.