Kādu implantu izvēlēties?

Vai man ir nepieciešami zobu implanti? Kā izvēlēties zobu implantus? Kā izvēlēties ķirurgu-implantologu? Mēs esam pārliecināti, ka cilvēki, kuriem nepieciešama zobu restaurācija, ir domājuši par zobu implantiem, taču viņiem trūkst informācijas par to, kā uzsākt ārstēšanās procesu un kā tas notiek.

Piedāvājam nelielu ceļvedi, kas stāsta par zobu implantācijas procesu klīnikā Dental Art un mūsu klīnikā piedāvātajiem zobu implantu veidiem.

Tātad, vispirms, kad jūs esat nolēmuši uzzināt vairāk par zobu implantācijas procesu un zobu implantu pielietošanu zaudētu zobu atjaunošanai, lūdzu, sazinieties ar mums un pierakstieties uz konsultāciju pie kāda no mūsu klīnikas ķirurgiem-implantologiem. Pirmās vizītes laikā jums tiks veikts panorāmas rentgens žoklim un speciālists veiks pilnu mutes dobuma apskati. Pēc tam speciālists precīzi varēs noteikt jūsu unikālo situāciju attiecībā uz zobu atjaunošanu un izstādās tiešu jūsu situācijai piemērotu ārstēšanās plānu.

 

Kādēļ specifiskās detaļas ir tik nozīmīgas un kādēļ jums nepieciešams individuāls ārstēšanās plāns?
Katra situācija ir atšķirīga, un cilvēkam var būt nepieciešama papildu ārstēšana vēl pirms implantācijas procesa uzsākšanas. Dažos gadījums ir nepieciešama mākslīgā kaula pieaudzēšana, kas var tikt īstenota kaula pārstādīšanas vai sinus-lift procedūras veidā. Šo procedūru nepieciešamība var tikt noteikta tikai pēc speciālista veiktās apskates un panorāmas rentgena veikšanas. Tā kā tās ir papildu zobārstniecības procedūras, kopējās zobu implantācijas izmaksas līdz ar to palielināsies. Tāpat pirms implantācijas procesa var būt nepieciešamas citas papildu procedūras, kā, piemēram, zobu ekstrakcija, zobu higiēna, plombēšana vai zobu kanālu tīrīšana.

Ja zobu apskates laikā un pēc zobu panorāmas rentgena veikšanas speciālists nesaskata nepieciešamību veikt papildu procedūras, implantācija var tikt veikta uzreiz jau pirmās vizītes laikā. Kopumā konsultācijas un zobu implantācijas process tādā gadījumā neaizņems vairāk par stundu.

Mūsu klīnikā mēs izmantojam vairākus zobu implantu veidus:

  • Alpha Bio (Izraēla)
  • Strauder (Anglija)
  • Nobel Biocare (Šveice)

Pirmie divi implantu zīmoli ir vidējās klases zobu implanti (cena sākot ar 1095 eiro), savukārt pēdējais ir premium klases zīmols, kas attiecīgi atspoguļojas arī cenā (sākot ar 1420 eiro).

 

Strauder zobu implanti
Strauder zobu implanti ir jauns un inovatīvs zobu implantu zīmols, ko izstrādājis pazīstamais un pieredzējušais Izraēlas zobu implantu ražotājs Alpha Dent.

Strauder zobu implantiem ir unikāls aktīvais 3D pārklājums, kas palīdz atvieglot implanta integrēšanos kaulā (osseointegrāciju). Šī iemesla dēļ implanta integrācijas process ir efektīvāks un drošāks. Šo implantu 3D pārklājums – tā ir jaunākās paaudzes zobu implantu pārklājumu tehnoloģija. Implanta virsma ir aktīva un hidrofila, un tā sastāv no atsevišķām, kārtainām mikroporu struktūrām.

Turklāt šiem implantiem piemīt neticamas pašieurbšanās spējas, kas ļauj mainīt implanta pozīciju tā ievietošanas laikā. Šī īpašība ļauj iegūt īpaši augstu implanta mehānisko stabilitāti pat ļoti sarežģītos klīniskos gadījumos.

Strauder zobu implanti var būt ievietoti jebkura veida kaulā, jo ir pieejami dažādu garumu un platumu implanti, tādējādi nodrošinot pacientiem iespēju saņemt individuālu ārstēšanās risinājumu un garantējot augstas estētiskās īpašības.

Strauder zobu implantiem ir mūža garantija.

Mājaslapa – strauder.com

 

Alpha-Bio
Alpha-Bio implantu sistēmas ir izstrādātas ar vienkāršību lietošanā un augstu kvalitāti. Šis ražotājs piedāvā plašu produktu klāstu, lai nodrošinātu risinājumu ikvienam klīniskajam gadījumam, sākot ar visvienkāršāko un līdz pat ļoti sarežģītiem. Tā rezultātā jebkurš zobārsts var piemeklēt precīzāko un piemērotāko risinājumu katram specifiskajam gadījumam.

Alpha-Bio zobu implantiem ir mūža garantija.

Mājaslapa – alpha-bio.net

 

Nobel Biocare
Nobel Biocare ir zobu implantoloģijas tirgus līderis. Šis uzņēmums vienmēr izstrādā inovatīvus ārstnieciskos risinājumus, piedāvājot pacientiem augsti funkcionālus un dabīgajiem zobiem estētiski identiskus zobu implantus, kas var kalpot visu mūžu. Atkarībā no situācijas, Nobel Biocare piedāvā katram pacientam piemērotus zobu implantu risinājumus. Produktu klāsts aptver kaulu un audu līmeņa implantus visiem kaulu veidiem. (Protocols?)

Mājaslapa – www.nobelbiocare.com

Pirmās konsultācijas laikā jūsu zobārsts ar jums pārrunās ārstēšanās iespējas un piedāvās jums piemērotāko risinājumu. Nākamais zobārsta apmeklējumi parasti ir nepieciešams pēc 3-4 mēnešiem. Šajā laikā implants integrējas žokļa kaulā un pēc tam ir iespējama zoba restaurācija ar zoba kronīti.