Kapēc izvēlēties mūs

Kapēc izvēlēties mūs

 

  • AUGSTI KVALITĀTES STANDARTI: Rūpējoties par pacientu zobu veselību, sniedzam augstākās kvalitātes stomatoloģijas pakalpojumus. Klīnikā strādā augsti kvalificēti un kompetenti speciālisti, kuri palīdzēs Jums rast labāko risinājumu zobu veselības un skaistuma uzlabošanai.
  • KVALIFIKĀCIJAS PILNVEIDOŠANA: Nepārtrauktu izglītošanos uzskatām par daļu no kvalitatīvas zobārstniecības prakses. Mūsu klīnikā strādājošie speciālisti regulāri piedalās zobārstniecības konferencēs un semināros, seko līdzi tehnoloģiju attīstībai, kā arī pilnveido savas iemaņas speciālos stomatoloģijas kursos un praktizē ārzemēs.
  • PACIENTU INFORMĒŠANA: Pirms sniedzam zobārstniecības pakalpojumus, vienmēr informējam pacientu par ārstniecības iespējām. Tādā veidā pacients var izvēlēties sev piemērotāko ārstniecības metodi. Mūsu zobārsti sniegs Jums konsultāciju par pareizu mutes dobuma kopšanu un zobu kopšanas līdzekļu izvēli.
  • DARBA PIEREDZE: Saprotam, ka ir cilvēki, kuriem vizīte pie zobārsta izraisa bailes un diskomforta sajūtu. Mēs ticam, ka vizīte pie mūsu klīnikas speciālistiem palīdzēs Jums tās pārvarēt. Draudzīga atmosfēra, mājīgs iekārtojums, efektīvu anestēzijas līdzekļu izmantošana un profesionāli stomatologi – tas padarīs Jūsu zobārsta apmeklējumu patīkamu un ārstēšanos – pēc iespējas komfortablāku.

Lasīt vairāk