Kas ir vannas istabā uz plaukta?

Šodien zem palielināmā stikla mums trapījās produkts, kas uzlabo mutes dabiskās aizsargspējas un mikrofloru – Zendium zobu pastas. Šī izvēle nav nejaušība, jo šīs zobu pastas ir tiešām neparastas un ļoti atšķiras no standarta piedāvātā klāsta, ko varam redzēt “Rimi” vai “Drogas”.

Sāksim ar to, ka Zendium ir viens no Skandināvijas zobārstu visrekomendētākajiem zobu pastu zīmoliem, un tas jau pats par sevi runā par kvalitāti, jo skandināvi zina, kā rūpēties par savu veselību, paaugstināt dzīves kvalitātes līmeni un paildzināt dzīvi.

Tātad ar ko zobu pastas tik ļoti atšķirīgas no citām, kurus piedāvā mums mass-market un ne tikai. Ražotāji apgalvo, ka Zendium zobu pastas darbojas savādāk

  • Tās nesatur antibakteriālas vielas aplikuma kontrolei, bet savukārt satur enzīmus un proteīnus, kas nepieciešami dabiskai cīņai ar baktērijām.
  • Zendium aizsargā mutes mikrofloru, uzlabojot tās aizsargspējas.
  • Salīdzinot ar parastām fluorīda zobu pastām, tīrīšanas laikā Zendium zobu pastas enzīmu un proteīnu komplekss par 60% (!!!) palielina jūsu siekalu aizsargspēju pret baktērijām.

Ņemot vērā, ka visi esam individuāli un katram situācija ar mutes dobuma un zobu veselība ir unikāla, pastāstīsim arī par dažādiem Zendium zobu pastu veidiem, lai katrs no jums varētu piemeklēt sev nepieciešamo produktu.

CLASSIC ZOBU PASTA
Satur perfektu proteīnu un enzīmu attiecību, lai veicinātu mutē dabiskās aizsargspējas un palīdzētu cīnīties mutes dobuma un smaganu slimību cēloņiem. Satur fluorīdu (1450 ppm) emaljas nostiprināšanai. Zobu pasta satur viegli putojošu aģentu, tāpēc tā ir piemērota cilvēkiem ar jutīgu mutes gļotādu. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

SENSITIVE ZOBU PASTA
Papildus Zendium enzīmu un proteīnu, flurīda (1450ppm) un ksilitola sastāvam, Zendium Sensitive satur arī 5% kālija nitrātu, kas kopumā veido īpaši piemērotu sastāvu jutīgu zobu kopšanai un aizsardzībai. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

COOL MINT ZOBU PASTA
Papildus Zendium enzīmu un proteīnu, flurīda (1450ppm) sastāvam Zendium Cool Mint satur ksilitolu un tā īpašā formula nodrošina īpaši svaigu piparmētras garšu. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

JUNIORS 7+ ZOBU PASTA
Zendium Juniors ir īpaši piemērota bērniem no 7 gadu vecuma, lai aizsargātu un stiprinātu jaunos patstāvīgos zobus. Satur Zendium proteīnus un enzīmus, fluorīdu (1450 ppm) Viegla piparmētru garša. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

KIDS ZOBU PASTA
Zendium Kids ir speciāli izstrādāta bērniem vecumā no 0 līdz 5 gadu vecumam, lai nodrošinātu maigu aizsardzību. Zobu pastai ir maiga augļu garša un tā satur enzīmus un fluorīdu (500 ppm), kas palīdzēt aizsargāt un stiprināt piena zobus. Nesatur SLS (nātrija laurilsulfāts).

Ja kāds no šiem produktiem liekas jums interesants, noteikti jautājiet par tiem, mūsu higiēnistiem vai administratoriem.