Kredīts Jūsu zobārstniecības procedūru apmaksai!

creditJa Jums nepieciešami profesionāla zobārsta pakalpojumi, taču finansiālais aspekts neļauj uzreiz apmaksāt visas nepieciešamās zobārstniecības procedūras, piedāvājam Jums lielisku iespēju – zobu ārstēšana kredītā sadarbībā ar līzinga kompānijam „InCREDIT GROUP” un “Lateko līzings”!

Mēs apzināmies, ka kvalitatīvas zobārstniecības procedūras prasa zināmus finansiālos ieguldījumus no pacienta puses, un gadās situācijas, kad pacients nevar apmaksāt visas nepieciešamās zobārstniecības procedūras uzreiz. Esam par to, lai finanses nebūtu par šķērsli Jums laicīgi veikt nepieciešamās zobārstniecības procedūras un iegūt veselus un skaistus zobus!

Tādēļ sadarbībā ar līzinga kompānijam „InCREDIT GROUP”un ”LATEKO līzings” piedāvājam klientiem izdevīgu kredītu zobārstniecības procedūru apmaksai klīnikā „Dental Art”:

  • Patēriņa kredīts zobārstniecības procedūru apmaksai tiek izsniegts bez ķīlas.
  • Neatkarīgi no nepieciešamās manipulācijas, pirmā iemaksa – 0 EUR!
  • Elastīga aizdevuma summa, kas ļauj pielāgoties tieši Jums nepieciešamo zobārstniecības procedūru apmaksai – sākot no 70 EUR līdz pat 5000 EUR (InCredit Group”) un no 50 EUR līdz 3000 EUR (Lateko līzings)
  • Jūs pats varēsit izvēlēties sev ērtāko kredīta atmaksas grafiku – gan ikmēneša maksājuma summu, gan atmaksas termiņu.
  • Ērta un ātra kredīta noformēšana – noformēt varat gan uz vietas mūsu klīnikā, gan „InCREDIT GROUP” un  “LATEKO LĪZINGS” ofisos.

Zobu ārstēšana kredītā Jums ir lieliska iespēja iegūt augstas kvalitātes profesionālus zobārstniecības pakalpojumus, apmaksājot tos sev pieejamākā veidā.