Maigums katram tavam rītam

Kvalitāte ir mūsu otrais vārds. Tāpēc izvēloties sadarbības partnerus un produktus, mēs pirmkārt pievēršam uzmanību tieši kvalitātei.

Šoreiz mūsu redzeslokā ir nonācis zveidru zīmols TePe, kas ražo zobu kopšanas līdzekļus. Jāsaka, ka esam iemīlējušies līdz ausīm! Askētisks un ergonomisks dizains priecē, cena – vēl vairāk.

Pastāstīsim nedaudz par mūsu favorītiem – zobubirstēm.

Zobubirste TePe Supreme – mīksti sariņi divos līmeņos uzlabo piekļuvi. Garākie sariņi tīra tālāko zonu starp zobiem un gar smaganām, savukārt īsākie sariņi efektīvi tīra pārējo zobu virsmu. Konusveida birstes galviņa un stingrs neslīdošs rokturis. Zobubirste tīra tik maigi, ka gribas tīrīt zobus vēl un vēl!

Zobubirste TePe Graphic – ar zīmējumiem un krāsainiem mīkstiem sariņiem. Izstrādātas efektīvai un saudzīgai aplikuma notīrīšanai.

Papildus klasiskām zobubirstēm TePe piedāvā milzīgu klāstu līdzekļu zobstarpu tīrīšanai – zobu bakstāmos, zobstarpu birstītes (parastas un īpaši mīkstas), zobu diegus un diega turētājus, ka arī speciālus produktus, kuri palīdz kopt protēzes, implantus un breketes.

Protams, TePe produkciju tagad var iegādāties klīnikā! Jautājiet savam zobārstam, zobu higiēnistam vai arī mūsu administratorēm recepcijā. Būsim priecīgi dalīties ar jums maigumā 🙂