Mūsu darbs

Mūsu zobārstniecības klīnikas svarīgākā vērtība – jūsu burvīgais smaids!

Kas jums dzīvē liek smaidīt – tā patiesi, bez samākslotības? Vai tā būtu saulaina diena, gandarījums par paveikto darbu vai jūsu mazā bērna izdarības? Lai arī kāds būtu jūsu patiesā smaida iemesls, ir svarīgi smaidīt droši un bez kautrēšanās. Lai to panāktu, ir jāpadomā par zobu veselību un estētisko izskatu. “Dental Art” zobārstniecība palīdzēs jums iegūt burvīgu smaidu un veselus zobus, lai ikdiena kļūtu pozitīvāka un iemeslu, kāpēc smaidīt, kļūtu vēl vairāk!

“Dental Art” zobārstniecība – māksla piešķirt jūsu smaidam skaistumu

Mēs esam mūsdienīga un profesionāla zobārstniecība Rīgā, kas nodrošina vispārējus zobārstu pakalpojumus no profilaktiskās zobu higiēnas līdz ortodontiskajai ārstēšanai. Kā jau minēts mūsu klīnikas nosaukumā, mēs esam pārliecināti, ka veseli zobi un estētiski skaists smaids ir māksla, ko esam izkopuši līdz pilnībai. Jūs varat būt pārliecināti, ka mūsu zobārsti sniegs Jums kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus, lai padarītu jūsu smaidu vēl burvīgāku!

Māksla sniegt jums kvalitatīvus pakalpojumus, ko veic kvalificēti un profesionāli zobārsti

Zobārsts ir tas cilvēks, kuram jūs uzticat savu zobu veselību, tāpēc ir svarīgi atrast uzticamus, profesionālus un arī iejūtīgus speciālistus, kuri sniegs jums nepieciešamās konsultācijas un ārstēšanu. Mūsu zobārsti, implantologi, ortodonti un zobu higiēnisti tiks galā ar jebkurām zobu problēmām, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un kvalitatīvākos zobārstniecības materiālus.

Māksla padarīt jūsu zobus veselākus un skaistākus

Skaisti un veseli zobi ir lielisks iemesls smaidīt biežāk, kas padarīs Jūs laimīgākus un apmierinātākus, tāpēc mūsu zobārstniecība piedāvā jums pilnu zobārstu pakalpojumu spektru.

Zobu veselībai

Mūsu zobārstniecības klīnikā jūs saņemsiet šādus pakalpojumus:

 • vispārējā zobārstniecība – zobu diagnostika, zobu plombēšana, kā arī zobu raušana, endodontija;
 • zobu implantācija – implantologa konsultācija, protezēšana uz implantiem, zoba mākslīgā kaula pieaudzēšana, izņemamās zobu plates uz implantiem;
 • ortodontija – ortodonta konsultācijas, ortodontiskā ārstēšana, breketes;
 • zobu protezēšana – zobu protēzes, kroņi, tilti, zobu sakņu inlejas un zobu venīri.

Zobu skaistumam

Lai jūsu zobi kļūtu vēl pievilcīgāki, mūsu zobārstniecība Rīgā piedāvā:

 • zobu fotobalināšanu;
 • zobu higiēnu;
 • fluora aplikācijas;
 • safīra un citas breketes nepareiza sakodiena ārstēšanai.

Māksla radīt rūpes un komfortu ārstēšanas laikā

Lai sniegtu jums maksimālas ērtības zobārstniecības procedūru laikā, zobārsts izmantos efektīvu anestēziju vai sedāciju – pacienta ievadīšanu pusmiega stāvoklī ar smieklu gāzes palīdzību.

Rūpējoties par mūsu pacientu īpašajām vajadzībām, mūsu zobārstniecība piedāvā arī rūpīgu un saudzīgu zobu higiēnu:

 • bērniem un grūtniecēm;
 • pacientiem ar zobu implantiem vai protēzēm;
 • pacientiem ar periodontītu.

Ļaujiet, lai mūsu zobārsti palīdzētu jums iegūt burvīgu un pievilcīgu smaidu! Pierakstoties uz konsultāciju, radiet savu mākslu kopā ar Dental Art – mākslu smaidīt skaisti un droši!