Mūsu likumi

Privātuma politika

SIA “Dental Art” ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

 1. SIA “Dental Art” zobārstniecības klīnikas un/vai interneta vietnes  www.dentalart.lv apmeklēšanas laikā SIA “Dental Art” var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
  1.1. iegūstot personas datus tiešā veidā (piemēram, vārds un uzvārds, personas kods, tālruņa numurs un e-pasta adrese)  ārstniecības procesa nodrošināšanai un ārtstniecības pakalpojuma kvalitātes kontrolei.
  1.2. par interneta vietnes www.dentalart.lv apmeklējumu informācija tiek iegūta arī netiešā veidā, piemēram: izmantojot sīkdatnes un/vai citus tehniskus līdzekļus. Šīs darbības mērķis ir uzraudzīt un nodrošināt labāku www.dentalart.lv izmantošanu un attīstību.
 2. Personas datus SIA “Dental Art” apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot personas datus, SIA “Dental Art” izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
 3. Izmantojot zobārstniecības klīnikas “Dental Art” pakalpojumus, Klients/Pacients piekrīt un atļauj SIA “Dental Art” reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt personas datus, kurus Klients sniedz SIA “Dental Art”, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:
  3.1 datu apstrāde ir nepieciešama ārstniecības procesa nodrošināšanai;
  3.2 dati ir nepieciešami Klienta/Pacienta identificēšanai un uzskaitei;
  3.3 dati ir nepieciešami saziņai un informēšanai (epasta un/ vai īsziņas sūtīšanai);
  3.4 dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet darījuma – ārstniecības procesa un tā nodrošināšanas.
 4. SIA “Dental Art” nodrošina Klientu/Pacientu personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām atbilstoši tam, kā to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, tai skaitā arī ārstniecības iestādei saistošie LR normatīvie akti.
 5. Klientam/Pacientam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Klients/Pacients jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu. SIA “Dental Art” apņemas izpildīt šo Klienta prasību tādā apjomā, kamēr tā nav pretrunā ar ārstniecības iestādes darbību regulējošiem LR normatīvajiem aktiem.
 6. Klientam/Pacientam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju par to, kādi Klienta/Pacienta personas dati SIA “Dental Art” rīcībā.
 7. Klientu/Pacientu personas dati tiks glabāti ne ilgāk par termiņu, ko nosaka normatīvo aktu prasības.

 

Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai rādītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

Par atlaidēm

Labs mutes dobuma un zobu stāvoklis garantē veselību, labu garastāvokli un veselīgu pašapziņu. Zobārstniecības klīnikā Dental Art darbojas speciālas akcijas un atlaides stomatoloģijas pakalpojumiem. Pateicoties tām, var tikt pie veselīgiem un skaistiem zobiem par īpaši izdevīgu summu.

Uzziniet, ko piedāvā mūsu mājas lapa

Aicinām apmeklēt dentalart.lv mājas lapu. Te jūs atradīsiet informāciju par esošajām akcijām un izdevīgiem piedāvājumiem. Turklāt, izmantojot online-pieraksta pakalpojumu, Jūs saņemsiet atlaidi 10 euro apmērā pirmajai vizītei pie zobārsta. Īpašu uzmanību lūdzam pievērst tam, ka 10 EUR atlaide netiek piešķirta gadījumā, ja pacients piesakās zobu pārbaudes procedūrai.

Piesakieties mūsu jaunumu saņemšanai

Norādiet  savu e-pasta adresi, un mēs sūtīsim vēstules ar visizdevīgākajiem piedāvājumiem un atlaidēm. Uzrakstiet uz info@dentalart.lv, un gaidiet patīkamus pārsteigumus. Ja vēlies vairāk uzzināt par mūsu klīniku, vari apskatīties nelielu  prezentāciju..

Pērciet un dāviniet dāvanu kartes

Nezināt, ko uzdāvināt radiem un draugiem? Dental Art dāvanu kartes var izglābt situāciju, jo tas ne ir ne tikai noderīgs pārsteigums, bet arī rūpes par tuviem cilvēkiem. Jūs varat iegādāties dāvanu karti ar jebkuru nominālu. Vairāk var uzzināt, sazinoties ar klīnikas administratorēm un zvanot +371 67278933 vai +371 29207418.

Uzmanību! Atlaides nesummējas. Jūs varat izmantot jebkuru piedāvājumu tikai vienu reizi.