Mūsu likumi

Par konfidencialitāti

Mēs cienām jūsu personīgo informāciju. Mēs neizmantosim jūsu e-pastu un identifikāciju nekam citam, kā vien jaunumu izsūtīšanai (ja jūs būsiet pierakstījies jaunumu saņemšanai) vai sazinātos ar jums attiecībā uz konkrēto saraksti vai saraksti, kas bijusi iepriekš.

Mēs nenodosim jūsu personīgos datus kā e-pastu, identifikāciju, trešajām personām, kuras nav saistītas ar “Dental Art”.

Ja mūsu mājas lapā tiks ievietotas maksas reklāmas, kuras var aizvest uz citu mājas lapu, “Dental Art” neuzņemas atbildību par citu mājas lapu saturu.

Google, viens no mūsu trešo personu reklāmdevējiem, var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat izvēlēties atteikties no Google sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku.

Tas pats ir attiecināms arī uz Facebook. Facebook var pievienot sīkfailus, lai radītu attiecīgās reklāmas, balstoties uz jūsu vēlmēm un jūsu apmeklējumu mūsu mājas lapā un citās vietnēs internetā. Jūs varat uzzināt vairāk par Facebook pielietotajām tehnoloģijām vai aizliegt Facebook izmantot sīkfailus sadaļā Konfidencialitāte.

Mūsu jaunumu lapa vienmēr iekļaus saiti, lai atteiktos no jaunumu saņemšanas. Līdzko jūs būsiet attiecies no jaunumu saņemšanas jūsu e-pasts tiks dzēsts no mūsu e-pastu saraksta, kas tiek lietots jaunumu saņemšanai.

Par atlaidēm

Labs mutes dobuma un zobu stāvoklis garantē veselību, labu garastāvokli un imidžu. Zobārstniecības klīnikā Dental Art darbojas speciālas akcijas un atlaides stomatoloģijas pakalpojumiem. Pateicoties tām var tikt pie veselīgiem un skaistiem zobiem, nekaitējot makam.

Uzziniet, ko piedāvā mūsu mājas lapa

Aicinam biežāk apmeklēt dentalart.lv mājas lapu. Te jūs atradīsiet informāciju par esošajām akcijām un izdevīgiem piedāvājumiem. Turklāt, izmantojot online-pieraksta pakalpojumu, jūs saņemsiet atlaidi 10 euro apmērā pirmajai vizītei pie zobārsta. Īpašu uzmanību lūdzam vērst tam, ka 10 EUR atlaide netiek piešķirta gadījumā, ja pacients piesakās zobu pārbaudes procedūrai.

Tāpat izdevīgus piedāvājumus var izmantot, pierakstoties pie zobārsta caur vienu no mūsu satelita lapām. Nesteidzieties pierakstīties pa telefonu, jo no sākuma ir vērts ieskatīties lapā, kas piedāvā jums saistošo pakalpojumu – iespējams, tur jūs sagaidīs atlaide vai kāds cits interesants piedāvājums.

zobuimplanti.lv
zobubreketes.lv
zobuprotezes.lv
protezes.lv
veniri.lv
narkoze.lv
zobuhigiena.lv
skaistizobi.lv

Piesakaties mūsu jaunumu saņemšanai

Atstājiem mums savu e-pasta adresi, un mēs sūtīsim vēstules ar visizdevīgākajiem piedāvājumiem un personīgām atlaidēm. Uzrakstiet tūlīt pat uz elena@dentalart.lv, un gaidiet patīkamus pārsteigumus. Apsolam – vēstuļu nebūs daudz. Jā vēlies vairāk uzzināt par mūsu klīniku, vari apskatīties nelielu  prezentāciju..

Sekojiet līdzi akcijām partneru mājas lapās

Mūsu partneri www.zizu.lv, www.cherry.lv sadarbībā ar mums piedāvā interesantus variantus. Iegādājieties kuponu partneru mājas lapās un saņemiet Dental Art stomatoloģiskus pakalpojumus ar ievērojamu atlaidi.

Izmantojiet kuponus un dāvanu kartes

Izgrieziet kuponu no avīzes vai žurnāla, ar lojalitātes kartes palīdzību var iegādāties mūsu dāvanu karti BENU aptieku tīklā un nāciet zobārstniecības klīnikā Dental Art. Dāvanu kartes var saņemt, noformējot abonementu preses izdevumiem: Вести, Суббота, 7 секретов, Mājas dakteris, Азбука здоровья.

Pērciet un dāviniet dāvanu kartes

Neziniet, ko uzdāvināt radiem un draugiem? Dental Art dāvanu kartes var izglābt situāciju, jo tas ne ir ne tikai noderīgs pārsteigums, bet arī rūpes par tuviem cilvēkiem. Jūs varat iegādāties dāvanu karti ar jebkuru nominālu. Vairāk var uzzināt, sazinoties ar klīnikas administratorēm un zvanot +371 67278933 vai +371 29207418.

Uzmanību! Atlaides nesummējas. Jūs varat izmantot jebkuru piedāvājumu tiek vienu reizi.

 

Dalīties