Mutes kopšanas līdzekļi ikdienas lietošanai

ELMEX zobu pasta
Elmex zobu pastas aktīvā sastāvdaļa ir aminofluorīds, kas mineralizē un stiprina zobu emalju, aizsargā pret kariesu un veicina emaljas remineralizāciju. Ar Elmex zobu pastu ieteicams tīrīt zobus vakarā pirms gulētiešanas, tas palielinās aminofluorīda iedarbības ilgumu, jo nakts laikā mazāk izdalās siekalas nekā dienas laikā, un līdz ar to aminofluorīds mutes dobumā paliek ilgāku laiku.

ELMEX mentholfrei homeopātiskā zobu pasta bez mentola
Zobu pastai bez mentola ir vāja garša un smarža, tā nesatur ēteriskās eļļas, kā, piemēram, piparmētru un mentolu. Tādēļ tā ideāli ir piemērota tiem, kas alerģiski reaģē uz mentolu. Vienlaikus Elmex homeopātiskās zobu pastas bez mentola un ar aminofluorīdu sastāvā ir vielas, kas efektīvi aizsargā zobus pret kariesu. Lietošana: lietot ikdienas mutes un zobu higiēnas ietvaros pēc katras ēdienreizes, īpaši pacientiem, kuriem tiek veikta homeopātiskā ārstēšana un kuriem ir alerģija pret mentolu.

ELMEX mutes skalošanas līdzeklis ar pretkariesa iedarbību un aminofluorīdu
Iedarbīga aizsardzība pret kariesu, kalpo kā papildinājums ikdienas zobu tīrīšanai. Amīnfluorīds cietina zobu emalju un aizsargā no skābju negatīvās iedarbības (kariesa) arī tās vietas, kur grūti piekļūt ar zobu birsti. Nesatur alkoholu un krāsvielas. Sevišķi piemērots, ja ir apgrūtināta mutes higiēniska kopšana (tiem, kas nēsā tiltus, breketes), ērti lietojams ceļojot, kad nav iespējas iztīrīt zobus. Pieaugušajiem un bērniem no sešu vecuma. Lietošana: katru dienu skalojiet muti ar nešķaidītu šķīdumu 30 sekundes, nenorīt un neskalot ar ūdeni.

ELMEX Intensivreinigung intensīvā zobu pasta
Mineralizē, aizsargā zobus no kariesa un palīdz uzturēt zobu dabīgo krāsu. Lietošana: lietot katru otro dienu.

ARONAL un ELMEX zobu pastas rītam un vakaram
Medicīniska aizsardzība zobiem un smaganām. Aronal & Elmex piedāvā profilakses programmu, kas atbilst jaunākajam zobu medicīniskās kopšanas līmenim. Katrai no tām ir īpašas bioloģiski aktīvas vielas – vienas domātas smaganām, otras zobiem. Rūpīga zobu tīrīšana ikdienas ar šīm zobu pastām ir labākais priekšnosacījums veselām smaganām un veseliem zobiem. Lietošana: Aronalzobu pastu no rītiem, Elmex zobu pastu – vakaros.

PresiDENT Classic mutes kopšanas līdzekļi ikdienas kopšanai

Sīkāk informāciju skatiet šeit: http://www.presidentclinical.lv/lv/classic/

PresiDENT Classic mutes kopšanas līdzekļi ikdienas kopšanai PresiDENT White mutes kopšanas līdzekļi zobu dabīgā baltuma atjaunināšanai