Mutes kopšanas līdzekļi parodontozes pacientiem

CURASEPT ADS 705 gēlveida zobu pasta ar fluoru
Zobu pasta ar 0,05-0,12% hlorheksidīnu un 0,05% fluorīdu. Novērš aplikuma veidošanos, aizsargā pret kariesu un stiprina smaganas. Kā arī smaganu problēmu novēršanai pie parodontozes, gingivīta, zobu protēzēm un implantiem. Lietošana: lietot divas reizes dienā. Divus mēnešu

CURASEPT parodontālais gēls ar hlorheksidīnu 0,5%
Intensīvai smaganu problēmu novēršanai pie parodontozes, gingivīta, zobu protēzēm un implantiem. Lietošana: lietot 1 nedēļu.

CURASEPT ADS 220 mutes skalošanas līdzeklis ar C vitamīnu
Īslaicīgai, bet intensīvai lietošanai. Spēcīga antibakteriāla iedarbība, novērš aplikuma veidošanos. Aizsardzība pret zobu pigmentāciju. Ieteicams lietot smaganu aizsardzībai un nostiprināšanai pirms un pēc zobārsta apmeklējuma. Nesatur alkoholu, tādējādi netiek kairināta gļotāda. Novērš pēcoperācijas komplikācijas, sevišķi ieteicams lietot, kad mehāniska zobu kopšana ir apgrūtināta – smaganu un mutes iekaisums, parodontoze, kā arī pacientiem ar breketēm, protēzēm un implantiem. Lietošana: lietot 1-2 reizes dienā divas līdz četras nedēļas.

CURASEPT ADS 050 spray smaganu problēmu novēršanai.
Intensīvai smaganu problēmu novēršanai: pie parodontozes, gingivīta, zobu protēzēm un implantiem. Nesatur alkoholu. Lietošana: lietot 1 nedēļu. Ilgstošākai lietošanai konsultēties ar zobārstu.

PresiDENT Active mutes kopšanas līdzekļi smaganu asiņošanas novēršanai

Sīkāk informāciju skatiet šeit: http://www.presidentclinical.lv/lv/active/

PresiDENT Active mutes kopšanas līdzekļi smaganu asiņošanas novēršanai PresiDENT Antibacterial mutes kopšanas līdzekļi ar antibakteriālu iedarbību

MERIDOL zobu pasta bojātu smaganu reģenerācijai
Zobu pasta satur pasaulē plaši patentētu sastāvdaļu kombināciju ar ilgstošu iedarbību. Tā ievērojami veicina kairināto zobu smaganu dabisku atjaunošanos, tādejādi novēršot smaganu slimības. Meridol novērš zobu aplikuma palieku aktivēšanos, kas ir galvenais zobu smaganu iekaisuma cēlonis un novērš jauna zobu aplikuma veidošanos. Meridol zobu pasta ikdienas mutes un zobu kopšanai veicina kairināto zobu smaganu atjaunošanos un saglabā zobus veselus.

ARONAL smaganas stiprinoša zobu pasta ar vitamīnu A
Ar medicīnisko zobu pastu Aronal bakteriāls aplikums tiek likvidēts saudzīgi un rūpīgi. Zobu tīrīšanas laikā smaganas uzņem bioloģiski aktīvo vielu A vitamīnu. Tiek novērsta smaganu asiņošana. Smaganas kļūst stingras un ciešas, tas ir svarīgs priekšnosacījums dabīgam zobu stiprumam.