Zoba rotāšana ar Swarovski

Apguvis stikla apstrādes gudrības no sava tēva, 1892. gadā Daniels Svarovskis izgudro automātisko kristāla apstrādes mašīnu, bet vēl pēc trim gadiem dibina savu kristāla apstrādes rūpnīcu, tā aizsākot jaunu ēru juvelierizstrādājumu ražošanā. Mūsdienās Swarovski – tas ir ekskluzīvs zīmols ar vairāk nekā gadsimtu lielu pieredzi. Swarovski visā pasaulē pazīstams ar augstvērtīgiem, precīziem un elegantiem kristāla izstrādājumiem…

Piedāvājam īpašu zobārstniecības pakalpojumu sievietēm kā skaistuma procedūru – iespēju vēl vairāk pilnveidot un padarīt burvīgāku smaidu, izrotājot zobu ar mazu Swarovski kristāliņu. Vieglos toņos iekrāsotais kristāliņš, kura precīzu toni pacients var pats izvēlēties, ir lielisks papildinājums skaistam, žilbinošam smaidam! Pieejamas gan zelta, gan safīra rotas dažādās formās.

Zoba rotāšanas procedūra

Procedūra ir ātra un vienkārša, tā noris vienā zobārsta apmeklējuma reizē un aizņem ne vairāk kā pusstundu. Procedūras laikā pacienta zobi netiek urbti – kristāliņš uz zoba virsmas tiek nostiprināts, izmantojot kompozīta materiālu. Pirms zoba rotāšanas ieteicams veikt zobu higiēnas procedūru.

Procedūras norise

  • Zobārsts nopulē zobu ar abrazīvu pastu un dezinficēšanas nolūkos apstrādā ar folijskābi.
  • Uz zoba uzliek speciālu saistvielu un nogaismots ar heliolampu.
  • Uz kristāliņa tiek uzlikts plūstošais kompozīta materiāls, kas nodrošina stabilu kristāliņa fiksāciju uz zoba virsmas.
  • Zobārsts nostiprina kristāliņu uz zoba virsmas un nogaismo ar heliolampu, lai pilnībā nofiksētu kristāliņu. Līdz ar to procedūra ir pabeigta.

Ja zobs ir rotāts ar Swarovski kristāliņu, nav ieteicams lietot uzturā ļoti cietu pārtiku, jo stipra uzkodiena rezultātā kristāliņš var nokrist. Ja kristāliņš nokrīt vai gadījumā, ja pacients pēc kāda laika vēlas kristāliņu noņemt nost, noteikti jāapmeklē zobārsts, lai pilnībā likvidētu no zoba virsmas fiksējošo materiālu, netraumējot zobu emalju.