Ortodonta konsultācija

Ja pacientam ir sakodiena problēmas, un viņš vēlas veikt ortodontisko ārstēšanos, pirmais solis ceļā uz kvalitatīvu ārstēšanās procesu ir ortodontijas speciālista konsultācija. Dental Check-Up laikā ortodonts pārbauda pacienta zobu kopējo veselību un detalizēti izvērtē esošās sakodiena problēmas, lai nodrošinātu iespējami labāko ārstēšanās procesu un panāktu zobu sakodiena fizioloģisko un estētisko funkciju uzlabošanos.

 Konsultācija pie ortodonta

  • Pacients uz vietas klīnikā aizpilda speciālu medicīnisko lapu, kurā atzīmē informāciju par savu veselības stāvokli. Pacienta sniegtā informācija ir ļoti būtiska, lai speciālists būtu informēts par iespējamām pacienta veselības problēmām un varētu attiecīgi plānot ārstēšanas procesu, lai tas būtu drošs pacientam.
  • Sarunā ar pacientu ortodontijas speciālists noskaidro, vai ir kādas sūdzības, iespējamās veselības un zobu problēmas, kas satrauc pacientu un kas jānovērš vēl pirms ortodontiskās ārstēšanas uzsākšanas.
  • Ortodonts veic pacienta zobu apskati, fiksējot zobu veselības stāvokli, kā arī vizuāli izvērtē esošās sakodiena problēmas. 
  • Precīzākai sakodiena stāvokļa noteikšanai pacientam tiek veikts zobu panorāmas rentgena uzņēmums (ortopantomogramma).
  • Balstoties uz pacienta sniegto informāciju, zobu apskates rezultātiem un zobu panorāmas rentgena uzņēmumu, ortodontijas speciālists sastāda ārstēšanas plānu, kurā aprakstīts ortodontiskās ārstēšanās process.
  • Ārstēšanas plānu pacientam nosūtām pa epastu triju dienu laikā.