Safīra breketes

Skaista un pievilcīga smaida noslēpums ir skaisti zobi, bet tam par šķērsli bieži vien var kļūt nepareizs zobu sakodiens. Nepareizs sakodiens ir ne tikai estētisks defekts, bet tam var būt negatīva ietekme uz visa organisma funkcionēšanu, piemēram, kuņģa-zarnu trakts darbību. Mūsdienās ir kļuvis daudz vieglāk izlabot zobu sakodienu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pastāv vairāku brekešu veidi, bet no vestibulārajām breketēm (breketes, kuras tiek piestiprinātas priekšējai zobu virsmai) tieši safīra breketes ir estētiski vispievilcīgākās, jo tās uz zobiem ir praktiski nemanāmas. Pateicoties mūsdienīgajiem risinājumiem, safīra breketes ir arī izturīgākas nekā vizuāli līdzīgās keramikas breketes.

Safīra brekešu priekšrocības

li-style Estētiskas

Caurspīdīgo safīra brekešu mirdzums uz zobiem atgādina dārgakmeņus, jo safīrs patiesībā arī ir dārgakmens. Rodas iespaids, ka uz zobiem ir rotas.

li-style Caurspīdīgas un gandrīz nemanāmas

Safīra breketes atšķirībā no metāliskajām breketēm ir caurspīdīgas, jo tiek veidotas no safīra kristāliem, kā rezultātā zobu regulēšana būs neuzkrītoša un apkārtējiem gandrīz nemanāma.

li-style Ekoloģiskas un alerģiju neizraisošas

Mākslīgais safīrs nekaitē zobiem un neizraisa alerģiju, kas var rasties nēsājot metāliskās breketes.

li-style Komfortablas un netraucē dikcijai

Safīra breketes var kvalitatīvi izgatavot mazos izmēros – tās mutē ir gandrīz nejūtamas, pie tām ir viegli pierast un tās netraucē dikcijai.

li-style Izturīgas

Safīra breketes ir cieši piestiprinātas pie zobiem, tāpēc brekešu konstrukcija retāk ir jāpieregulē.

li-style Nekrāsojas no pārtikas produktiem

Tējas un kafijas cienītāji novērtēs gan safīra brekešu kvalitāti, gan arī to izturīgo krāsu, jo breketes nekrāsojas. Caurspīdīgās safīra breketes nemaina savu krāsu un nekrāsojas no ēdieniem, tāpēc droši uzturā var turpināt lietot kafiju, tēju u.c. produktus.

Safīra brekešu apkope ir līdzīga kā metālisko brekešu apkope un neprasa papildu uzmanību. Brekešu nēsāšanas laikā pacients var lietot visa veidu produktus, tomēr uzmanīgi būtu jālieto cieti produkti, piemēram, rieksti.
Pirms safīra brekešu uzlikšanas, tāpat kā pirms citu brekešu uzlikšanas, vispirms ir nepieciešams izārstēt zobu kariesu un likvidēt zobakmeni.