Zobu implantu 12 priekšrocības

jeb 12 iemeslu, kāpēc izvēlēties zobu implantus

Estētiskums un dabiskums

Zobu kroņi uz implantiem izskatās un funkcionē tāpat kā dabiskie zobi. Neviens pat neiedomāsies, ka tie NAV jūsu dabiskie zobi! Zobu implanti dāvās jums skaistu smaidu un sniegs pārliecību par saviem spēkiem. Jūs varēsiet droši smaidīt, smieties, skūpstīties, ēst un dzert jeb dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Svarīgu fizioloģisku funkciju atjaunošana

Zobu kroņi uz implantiem ir ne tikai estētiski un ērti, bet arī nepieciešami, lai atjaunotu kritiski svarīgas fizioloģiskas funkcijas.

А) Košļāšanas funkciju atjaunošana – jums atkal būs viegli uzņemt pārtiku!

Pēc implantu uzstādīšanas jums nebūs jāmaina savi ēšanas paradumi. Implanti ir identiski jūsu dabiskajiem zobiem, tāpēc varēsiet baudīt iemīļotos ēdienus bez jebkādiem ierobežojumiem.

B) Runa un dikcija

Izvēloties zobu implantus, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu dikcija un balss tonis nemainīsies vai pat uzlabosies, tā kā zobu implanti neradīs diskomfortu runājot.

Uzticamība un drošums

Implanti tiek izgatavoti no titāna – ļoti izturīga un pavisam droša materiāla, kuram ir vairākas priekšrocības:

А) Titānam piemīt augsta bioloģiskā saderība ar cilvēka organisma audiem.

B) Titāns neizraisa ķīmisku reakciju un nekairina mutes dobumu, kas var dažreiz notikt lietojot izņemamās protēzes.

C) Titāns nepakļaujas korozijai, tādēļ tas ir ļoti uzticams un izturīgs materiāls.

Blakus zobu saglabāšana

Atšķirībā no zoba tilta ievietošanas, uzstādot kroņus uz implantiem nav nepieciešams noslīpēt blakus esošos zobus, jo kronis turas uz implanta, kas aizvieto zoba sakni.

Sejas ovāla, jaunības un skaistuma saglabāšana

Ja ilgstoši netiek aizvietoti mutes dobumā iztrūkstošie zobi, notiek žokļa kaulu atrofija, kā rezultātā veidojas sejas formas un lūpu līnijas deformācija un ap muti parādās daudz grumbiņu. Ar implanta palīdzību var izvairīties no šīm problēmām un atjaunot skaistu sejas ovālu. Jūs izskatīsieties tā, kā jūs izskatītos, ja jums būtu visi dabiskie zobi.

Izturība un garantija

Zobu implanti jums kalpos vismaz 10 gadus vai pat vēl ilgāk. Implantu ražotāji visiem implantiem nodrošina garantiju no 5 gadiem līdz mūžam.

Nesāpīga uzstādīšana

Pēc zobu implanta ievietošanas jūs mutes dobumā nejutīsiet nekādas sāpes. Nebūs nepatīkamu sajūtu, kuras var rasties nesekmīgi ievietojot protēzes.

Nav nepieciešams pierast

Pēc implanta ievietošanas nav nepieciešams ilgs laiks, lai pie tā pierastu. Uzreiz pēc implanta ievietošanas jūs varēsiet turpināt savu ikdienu, pat nepamanot implanta esamību: varēsiet runāt, ēst, smieties. Nebūs nekādu neērtību vai kompleksu.

Nav nepieciešama īpaša aprūpe

Zobu kroņi uz implantiem ir jātīra tāpat kā jūsu dabiskie zobi. Nav nepieciešami īpaši paņēmieni un laikietilpīgas procedūras, kā tas ir kopjot protēzes.

Nekādu nepatīkamu pārsteigumu

Zobu implanti negaidīti nenoslīdēs un nesalūzīs, tāpēc jūs varat neuztraukties par neveiklām situācijām. Dzīvojiet pilnvērtīgu dzīvi un neko sev neatsakiet!

Vairumā gadījumos rezultāts ir veiksmīgs

95-98% gadījumos implantu ievietošana tiek veikta bez jebkādiem sarežģījumiem. Pat ja kaut kādu pacienta saslimšanu dēļ implants nepieaug ar pirmo reizi, tas izdodas otrajā mēģinājumā.

Kontrindikāciju un vecuma ierobežojumu ir ļoti maz

Zobu implantus var ievietot pacientiem sākot ar 16-18 gadu vecumu līdz pat neierobežotam vecumam. Zobu implantu ievietošanas vienīgās kontrindikācijas ir tādas nopietnas saslimšanas kā insults, infarkts, tuberkuloze, onkoloģiskas, psihiskas un dažas citas saslimšanas. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, implantu ievietošana ir iespējam gandrīz ikvienam!