Pielaiko smaidu: aicinam uz bezmaksas semināru par zobu estētisku restaurāciju

Kā praktiski notiek perfekta smaida radīšana, ja tas šobrīd nav ideāls?

Iemesli doties pie zobārsta protēzista var būt ļoti dažādi — nepieciešamība aizstāt slimību vai traumu dēļ zaudētu zobu, vajadzība pēc iedzimtu noviržu korekcijas vai vienkārši vēlme iegūt skaistākus, līdzenākus, simetriskākus, labākas formas zobus un smaida līniju.

 

kdr_4517

Ja ir vēlme uzlabot smaidu, bet ir bail uzreiz doties pie zobārsta, var izmantot “maigāku” ceļu un atnākt uz bezmaksas semināru, kura laikā būs iespēja uzzināt ļoti daudz par mūdienīgas protezēšanas iespējām, par smaida pielaikošanas iespējām un, protams, uzdot visus interesējošus jautājumus zobārstam protēzistam Dr. Viktorijai Artjomenko par savu konkrētu gadījumu un to uzlabošanas iespējām.

Dr. Viktorijas sirdslieta — estētiskā zobu restaurācija, ko var panākt ar zobu kroņu vai venīru palīdzību. Katram ir savs ideālais smaids, kas piestāv un dara laimīgu, un mūsdienu tehnoloģijas palīdz Viktorijai un viņas pacientiem tikt galā ar priekšzobu estētiskajām problēmām. Jau ārstēšanās sākumposmā pacienti var “pielaikot smaidu” un saprast, kādas ir sajūtas ar jauniem, skaistiem, estētiski pievilcīgiem zobiem.

Ja augstākminētais Jums liekas saistošs un interesants, nāciet ciemos uz klīniku “Dental Art”, Kr.Barona ielā 20, Rīgā, 14. decembrī, plkst. 18.30. Tas būs jauks vakars pie kafijas tases un zem skaistu smaidu zīmes.

Kad: 14. decembrī, plkst. 18.30
Kur: Kr.Barona ielā 20, 2. stāvs, klīnika “Dental Art”
Cik dalībnieku: 10
Cik ilgi: 1,5 stunda
Kā reģistrēties: sūtiet pieteikumu uz info@dentalart.lv vai piesakiet dalību, piezvanot uz 67278933 vai 29207418
Cik maksā: bezmaksas