“Pielaiko smaidu” ar mūsu zobārstu Viktoriju Artjomenko

Mūsu klīnikā strādā plaša profila speciālisti, un vienu no viņiem, zobārstu Viktoriju Artjomenko, mēs droši varam nodēvēt par “emocionālās stomatoloģijas” lietpratēju! Kādēļ šāds nosaukums?

kdr_4517

Viktorija veic estētisko protezēšanu un lieliski prot palīdzēt pacientiem ar priekšzobu estētiskajām problēmām, jau ārstēšanās sākumposmā ļaujot viņiem “pielaikot smaidu” un sajust, kādas ir sajūtas ar jauniem, skaistiem, estētiski pievilcīgiem zobiem. Respektīvi, Viktorija ar datortehnoloģiju un zobu tehniķu darba palīdzību izgatavo cilvēkam sagataves jeb vaska zobus, ko cilvēks var pielaikot pirms zobu venīru vai zobu kronīšu izgatavošanas.

“Zobu un smaida pielaikošanas” process notiek šādi:

  •  tiek noņemts pacienta zobu nospiedums;
  • datorā tiek izveidots jauno zobu modelis, ņemot vērā pacienta sejas un zobu proporcijas, lai izveidotu maksimāli estētisku izskatu;
  • zobu tehniķis izgatavo vaska zobus, kurus pacients pielaiko un saņem īstu “WOW” efektu, saprotot, cik labs būs galarezultāts un cik labi viņa zobi un smaids izskatīties ar restaurētajiem zobiem;
  • ja nepieciešams, var tikt veiktas korekcijas un tad pacients ar zobārstu vienojas par tālākās ārstēšanās norisi un risinājumu.

Nāciet pie Viktorijas Artjomenko un pielaikojiet savu jauno, ideālo smaidu! Jūs varēsiet redzēt ārstēšanās rezultātu un efektu jau ārstēšanās procesa sākumā.

Pieraksties!