Pirmais Latvijā seminārs pacientiem – “Pielaiko smaidu”

Pagājušā gada beigas iezīmējās ar vairākiem lieliem notikumiem – palielinājās mūsu kolektīvs, klīnikā pārvācās uz jaunām skaistām telpām. Bet te ir vēl viena lieta, par kuru mēs esam lepni un priecīgi. 2016. gada novembrī mēs organizējām bezmaksas semināru pacientiem par zobārstniecību, un jāpiebilst, ka šis ir pirmais šāda veida pasākums Latvijā! Šī bija unikāla iespēja izdzert kafiju ar zobārstu un aprunāties nevis zobārstniecības kabinetā, bet neformālā gaisotnē.

Pirmo semināru apmeklēja 17 cilvēki, bet visiem interesentiem nepietika vietas, tāpēc pēc 3 nedēļām seminārs tika atkārtots. Semināra tēma – “Pielaiko smaidu” – acīmredzot bija interesanta, tāpēc mēs saņēmām lielu atsaucību un jautājumu gan semināra laikā, gan arī pēc tā.

Tiem, kam smaida uzlabošana un pielaikošana šķiet saistoša, mēs piedāvājām noskatīties semināra ierakstu. Iespējams, jūs atradīsiet atbildes uz saviem jautājumiem un nolemsiet pielaikot savu ideālu smaidu, kā to izdarīja daži semināra dalībnieki.

Dr. Viktorijas sirdslieta — estētiskā zobu restaurācija, ko var panākt ar zobu kroņu vai venīru palīdzību. Katram ir savs ideālais smaids, kas piestāv un dara laimīgu, un mūsdienu tehnoloģijas palīdz Viktorijai un viņas pacientiem tikt galā ar priekšzobu estētiskajām problēmām. Jau ārstēšanās sākumposmā pacienti var “pielaikot smaidu” un saprast, kādas ir sajūtas ar jauniem, skaistiem, estētiski pievilcīgiem zobiem.