Speciālistu konsultācijas

Mūsu klīnikā pacientus pieņem augsti kvalificēti implantololoģijas, ortodontijas, periodontoloģijas un sejas-žokļu ķirurģijas speciālisti.

Piedāvājam Jums iespēju uzsākt ārstēšanos mūsu klīnikā pie augsti kvalificētiem zobārstniecības speciālistiem – ortodonta, implantologa, sejas-žokļu ķirurga vai periodontologa – atkarībā no Jūsu vēlmēm un nepieciešamības.

Ja vēlaties iegūt skaistu, funkcionāli pareizu un estētiski pievilcīgu zobu sakodienu, Jums palīdzēs mūsu klīnikas ortodonts. Savukārt, ja Jums nepieciešama kvalitatīva zobu restaurācija, Jums palīdzēs pieredzējuši mūsu klīnikas ārsti-implantologi. Zobu implantācija ir labākā metode zaudēto zobu atjaunošanai, jo tā pilnībā atjauno zobu fizioloģiskās un estētiskās funkcijas. Skaists sakodiens un skaisti zobi – tas ir iemesls smaidīt biežāk!

„Dental Art” sejas un žokļu ķirurģijas speciālists sniedz plašu zobu ķirurģijas pakalpojumu klāstu. Pie mūsu speciālista Jūs varat veikt tādas sejas un žokļu ķirurģijas procedūras kā iekaisumu likvidēšana žokļa kaulā, labdabīgo audu veidojumu izņemšana, mēles un lūpu korekcija funkcionālo un estētisko īpašību uzlabošanai, kā arī saņemt palīdzību žokļa un zobu traumu gadījumos. Savukārt pacientiem, kuriem nepieciešams nopietni parūpēties par smaganu veselību, iesakām apmeklēt kvalificētu „Dental Art” periodontoloģijas speciālistu. Periodontologs veiks Jūsu smaganu apskati un nepieciešamās ārstniecības procedūras, lai saglabātu Jūsu smaganu veselību pēc iespējas augstākā līmenī. Uzsākot ārstēšanos pie augsta līmeņa speciālista-periodontologa laicīgi, Jums būs iespēja izvairīties no nopietnām zobu un smaganu problēmām nākotnē!

Laba ārstēšanās sākas ar labu konsultāciju!
Speciālista konsultācija, panorāmas rentgena izmeklējums un ārstēšanas plāna sastādīšana – tie ir pirmie, ļoti svarīgie soļi kvalitatīvam zobu, smaganu un sakodiena ārstēšanas procesam. Mūsu zobārstniecības klīnika Jums to nodrošinās! Klīnikas speciālisti, atkarībā no savas darbības jomas, sniegs Jums profesionālu konsultāciju par sakodiena korekcijas iespējām, zobu implantāciju, ķirurģiskajām procedūrām un smaganu veselības uzlabošanu. Atnāciet un pārliecinieties, ka Jūsu zobu problēmas ir atrisināmas!

Ortodonta konsultācijas norise:
– Pacienta zobu un sakodiena apskate, problēmu izvērtēšana
– Ortodonta konsultācija par ortodontisko ārstēšanu un brekešu izvēli
– Zobu panorāmas rentgena izmeklējums
– Detalizēta ārstēšanas plāna sastādīšana
– Ārstēšanas plāna nosūtīšana pacientam trīs darba dienu laikā

Implantologa konsultācijas norise:
– Pacienta zobu un smaganu veselības pārbaude
– Speciālista konsultācija par zobu implantācijas iespējām
– Zobu panorāmas rentgena izmeklējums
– Detalizēta ārstēšanas-implantācijas plāna sastādīšana
– Ārstēšanas plāna nosūtīšana pacientam trīs darba dienu laikā

Sejas-žokļu ķirurga konsultācijas norise:
– Pacienta mutes dobuma un žokļu stāvokļa apskate, problēmu konstatēšana
– Zobu panorāmas rentgena izmeklējums
– Speciālista konsultācija par nepieciešamajām ķirurģiskajām manipulācijām
– Detalizēta ārstēšanas un ķirurģisko procedūru plāna sastādīšana
– Ārstēšanas plāna nosūtīšana pacientam trīs darba dienu laikā

Periodontologa konsultācijas norise:
– Pacienta zobu un smaganu apskate, to veselības stāvokļa izvērtēšana
– Speciālista konsultācija par smaganu veselības uzlabošanas iespējām
– Zobu panorāmas rentgena izmeklējums
– Detalizēta ārstēšanas plāna sastādīšana
– Ārstēšanas plāna nosūtīšana pacientam trīs darba dienu laikā

Zobu panorāmas rentgena izmeklējums ir neatņemama ortodonta, implantologa un sejas-žokļu ķirurga konsultācijas sastāvdaļa. Tas ļauj speciālistam detalizēti izvērtēt Jūsu zobu, sakodiena un žokļu veselības stāvokli, lai sastādītu pēc iespējas precīzāku un efektīvāku ārstēšanas plānu. Savukārt Jums tā ir lieliska iespēja arī profilaktiski pārbaudīt zobu veselību speciālista klātbūtnē.

Aicinām Jūs apmeklēt „Dental Art” speciālistus un saņemt profesionālu, tieši Jums nepieciešamo ārstēšanās risinājumu!