Mums ir mājīgs bērnu stūrītis!

Pirms jebkura ārsta, tajā skaitā zobārsta, apmeklējuma bērnam ir nepieciešams mierīgs un prātīgs pieaugušo atbalsts. Vizīte pie zobārsta noritēs ar mazākiem uztraukumiem, ja ievērot vienkāršus noteikumus:

1. Atnākt kādu laiku pirms apskates sākuma un paspēlēties mūsu bērnu stūrīti, kas palīdzēs jaunajam pacientam ātrāk un vieglāk adaptēties jaunajai un viņam neparastajai situācijai. Spilgtais Dental Art bērnu stūrīša interjers ir orientēts uz bērna uztveri un komfortu.

Te ir pilns ar simpātiskiem un patīkamiem sīkumiņiem. Te ir gan stūrīša saimnieki – plīša Brokolis un Burkāns –, gan zīmuļu komplekts, gan aizraujošas galda spēles. Prieks, kas gūts spēlējoties, palīdzēs pareizi noskaņoties zobu apskatei un nebaidīties.

2. Pirms zobārsta apmeklējuma nav nepieciešams bērnu brīdināt un runāt par iespējamām nepatīkamām sajūtām – visus nepieciešamos paskaidrojumus sniegs bērna ārsts, kurš attiecīgi arī būs atbildīgs par apskates rezultātiem. Ja bērns iepriekš nav sabiedēts ar vecāku un citu tuvinieku stāstiem par špricēm un urbjiem, kontakta nodibināšana ar bērnu būs krietni vieglāka.

Vizīte noritēs veiksmīgi, un bērns dosies mājup ne tikai ar veseliem zobiem, bet arī labā noskaņojumā!