Zem skaistu smaidu zīmes: aicinām uz bezmaksas semināru par zobu higiēnu

Vēlāties ietaupīt naudu uz zobārsta apmēklējuma? Ja atbilde ir pozitīva, tad vispirms jums ir jāapbruņojas ar zināšanām par zobu un mutes dobuma higiēnu. Daudzas iekaisuma slimības mutes dobumā, kas ir agrīnā stadijā, ir bez simptomiem. Profilaktiskās medicīniskās pārbaudes ļaus savlaicīgi noteikt slimības un sākt ārstēšanu, kas vēlāk var būt daudz grūtāk.

Piemēram, peridontīta un zobu kariesa gadījumi var novest pat pie zobu zaudēšanas. Profesionālā zobu higiēna, kas ir ieteicams ik pēc sešiem mēnešiem, palīdzēs saglabāt veselus zobus un mutes dobumu.

Lai piesaistītu lielāku uzmanību zobu un mutes dobuma kopšanai, mūsu lektore, zobu higiēnists Inga Račika, stāstīs par to:

  • cik svarīga ir zobu bojājumu laicīga identificēšana;
  • cik liela uztura ietekme mutes dobuma veselībā;
  • ko dara higiēnists un kā saprast, ka ir nepieciešana profesionāļa palīdzība;
  • kādas ir atšķirības starp kopšanu mājas apstākļos un pie higiēnista.

Zobu higiēna ir Ingas sirdslieta, tāpēc katru dienu Inga strādā, lai palīdzētu cilvēkiem kopt zobus un līdz ar to arī novērst nopietnas problēmas.

“Man ārkārtīgi patīk redzēt sava darba rezultātu, kad pie manis atkārtoti nāk uz higiēnas procedūru, bet es nekonstatēju cilvēkam kariesa pazīmes. Tas nozīmē, ka es labi daru savu darbu un arī spēju iemācīt savus pacientus – gan lielus, gan arī mazus – pareizi kopt mutes dobumu un zobus”.

 

Ja augstākminētais jums liekas saistošs un interesants, nāciet uz viesnīcu “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā, 24. maijā, plkst. 18.00. Tas būs jauks vakars pie kafijas tases un zem skaistu smaidu zīmes. Kopīgi mēs veidosim ikdienas kopšanas paradumu ābeci un iedvesmosim viens otru rūpēties par saviem un mūsu tuvinieku smaidiem! Būs arī dāvaniņas 🙂

Kad: 24. maijā, plkst. 18.00
Kur: viesnīca “Mercure”, Elizabetes ielā 101, Rīgā. Konferenču zāle “Antonija”
Cik dalībnieku: 25
Cik ilgi: 1,5 stunda vai kamēr nebeigsies jautājumi
Kādā valodā: latviski
Kā reģistrēties: sūtiet pieteikumu uz info@dentalart.lv vai piesakiet dalību, piezvanot uz 67278933 vai 29207418
Cik maksā: bezmaksas

Save

Save

Save